AUTO HANOUSEK

O nás

Naše společnost, jak je již dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a profesionálních službách, které zákazníkům nabízíme. Proto se Vám, našim klientům, snažíme kromě široké nabídky prověřených vozů poskytnout také úplnou komplexní služby a produkty spojené s koupí vozu - od financování, přes pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži nebo výhodné asistenční služby. Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků. To vše již tradičně, nejen za pomoci tvrdé práce všech našich zaměstnanců a spolupracovníků, ale i díky podnětům a zpětné vazby od Vás, našich zákazníků. Chceme poskytovat profesionální služby a být tím opravdu nejspolehlivějším autobazarem s kvalitními vozy všech tříd opravdu pro každého, tak ja nás již více než 11 let vnímáte. Přeji Vám tedy úspěšnou a správou volbu i mnoho šťastně najetých kilometrů, ať už se právě teď nebo i následně chystáte prodat či koupit nový vůz právě u nás!
kamil kolář
kamil kolář
S recenzí jsem si počkal,auto mám již druhý rok a stále šlape jak hodinky,profi a férové jednání,příští auto zase tady👍
Vasil Rapovij
Vasil Rapovij
Mechanik 10/10 mistr v oboru. Majitel 10/10 ochota, laskavost. Přístup k zákazníkovi,ochota, vstřícnost takhle by to mělo být všude.
Gabriela Zofcakova
Gabriela Zofcakova
Dekujeme za super přístup a jednaní. Ve čtvrtek jsme si odvezli Audinu. Chválím super jednaní, čistotu a profesionální přístup, a hlavně komunikaci ze zákazníkem. Přeji Vám hodně úspěchu a spokojených zákazníku .
Martina Matyasova
Martina Matyasova
Mohu jedině doporučit, výměna byla rychlá.
Sarah Good
Sarah Good
Tady jsem koupila auto minuly měsíc a byla jsem velmi spokojena. Cely proces byl příjemný, jednoduchý a rychlý. Vrátím tady na servis taky protože mám důvěru že oni dělají poradně a s poctivostí a spolehlivostí.
Miroslav Doležal
Miroslav Doležal
Nemohu říct jedinou výtku. Mohu jen doporučit. Domluva, rychlost a cena.
Štrach Miroslav
Štrach Miroslav
Dobrý den, velmi chválím pána ze servisu. Pán je příjemný a ochotný bez objednání mi okamžitě a hlavně odborně opravil prasklé přední okno u auta. Za velmi příznivou cenu.
Igor Vyshnevski
Igor Vyshnevski
Pěkné spojení a domluveni . Rychlost práce a kvalita. Děkuji moc

Náš tým

Zdeněk Hanousek
Majitel autobazaru
Petra Švarcová
Prodejce vozů
Josef Šabler
Technik autoskel
© 2024 AUTO HANOUSEK

Web vytvořil tým Mareli