AUTO HANOUSEK

Prodej , výkup a protiúčet vozů

CHCI SI AUTO KOUPIT

Pokud jste se rozhodli si u nás zakoupit nový vůz, pak jsme rádi, že jsem si vybrali právě nás.

Nabízíme Vám vozy s garancí původu a počtu najetých kilometrů. Všechny vozy prověřujeme zda nejsou součástí insolvence nebo exekuce. Najdete u nás převážně vozidla z Německa s jasnou servisní historií doloženou pomocí servisní knihy a častokrát i se zimní sadou kol apod. Na vozidlech je platná technická kontrola a kde není, tak je v ceně zahrnuta nová STK a emise.

Vybrané auto je možné po dohodě dohlásit až na registrační značky, takže nemusíte nikde chodit po úřadech a stát fronty. Pokud máte auto vybrané a chcete si vůz zkontrolovat, tak Vám nabízíme možnost prohlídky vozu u nás na zvedáku, PC diagnostiku závad, proměření vozu digitální lakoměrkou zda nebyl vůz havarován, lakován apod. Samozřejmostí je také zkušební jízda.

U všech vozidel v nabídce máme viditelné VIN vozu, takže je možné si vůz sám nechat zkontrolovat. Při nákupu vozu u nás nabízíme kontrolu přes společnost CEBIA a od dealera dané značky ZDARMA.

Platba možná hotově nebo bankovním převodem na místě. Povinné ručení i havarijní pojištění jsme také schopni vyřídit na místě u nás v kanceláři - více informací naleznete na Pojištění vozů

Dále nabízíme možnost si vůz pojistit na záruku závad ojetého vozu s výběrem až na 3 roky a neomezeného nájezdu kilometrů - více informací naleznete na Záruka ojetých vozů

CHCI SVÉ AUTO JEN PRODAT

Pokud chcete Váš stávající vůz prodat, vezměte si veškeré doklady k vozu (velký a malý TP, servisní knihu, manuály, faktury za servis apod.). Čím více informací o voze a jeho historii doložíte, tím lepší cenu Vám můžeme nabídnout.

Auto Vám nacením do 30 minut a peníze vyplatíme v hotovosti ihned nebo dle dohody, samozřejmě administrativně vše vyřídíme za Vás.

CHCI SVÉ AUTO PRODAT A KOUPIT SI U VÁS NOVÉ

Pokud chce své aktuální auto prodat a vybíráte si u nás nové, tak Vám můžeme nabídnout službu koupi vozu na protiúčet, při prodeji vozu na protiúčet Vám můžeme nabídnout lepší cenu za Váš aktuální vůz.

Přijeďte s vozem a všemi jeho doklady a my jsme schopni Vám předložit cenovou nabídku, kterou poté odečte od ceny nového vozu. Vše je administrativně rychlé a vyřešené na místě, to znamená, že přijedete starým vozem a odjedete novým. Pokud nemáte dostatek financí na doplatek nového vozu, můžete využít financování úvěrem, který také zařizujeme - více informací naleznete na Financování vozidel

© 2024 AUTO HANOUSEK

Web vytvořil tým Mareli